פירוק

הרהיטים שלכם צריכים אף הם לעבור יחד אתכם לכתובת הבאה שלכם? לשם כך אתם צריכים נגרים שמציעים שירותי פירוק והרכבת רהיטים. הם יוכלו לפרק את הארונות ואת יתר הרהיטים ולהכין אותם לקראת המעבר.

שינוע

כעת כל התכולה שלכם מוכנה לשינוע. צוות המובילים יישא את הרהיטים ואת הארגזים שלכם לעבר רכב ההובלה. בשלב זה יהיה עליהם להקפיד יותר מכל על שלימות הרהיטים והתכולה. וזאת כדי למנוע נזקים במהלך ההעברה.

הרכבה

כעת הגיע הזמן להרכיב מחדש את הרהיטים . הנגרים המלווים את הצוות יקימו את הרהיטים שלכם מחדש במקומות הרצויים לכם. הם יעשו זאת במקצועיות כדי להשיג תוצאה יציבה ואיכותית. חשוב מאוד שהרכבת הרהיטים תיעשה על ידי איש מקצוע מתחום הנגרות.

אריזה

כל מי שעובר דירה או מעביר תכולה של משרד מתמודד מול צורך לארוז את כל תכולת הבית. מדובר במשימה מורכבת ומפרכת שעשויה לארוך זמן רב. לרוקן ארונות למיין בגדים ולעטוף כלים שבירים. אכן מייגע. אם בעבר אנשים עשו זאת בכוחות עצמם הרי כיום כולנו מחפשים את הדרך לקצר תהליכים ולחסוך זמן יקר. חברות הובלות מציעות שירותי אריזה מקצועיים. הם עושים זאת במיומנות רבה ובמהירות מקסימלית. קל לסיים עם שלב האריזה בעזרת אנשי מקצוע מנוסים בתחום.

פריקה

לאחר שהגיע רכב ההובלה אל הכתובת הנדרשת יפרקו צוות העובדים את התכולה מרכב ההובלות ויכניסו אותו אל הבית. הם יעשו זאת בצורה כזו שאתם הלקוחות תהיו מרוצים. הם יוכלו להכניס כל ארגז וכל רהיט לחדר הרצוי.