חלוקת סחורה

חלוקת סחורה נחשבת לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בקרב עובדים בתחום הלוגיסטיקה. כל הפרטים על חלוקת סחורה- בכתבה שלפניכם.

אילו רישיונות צריך נהג לצורך חלוקת סחורה?

לצורך חלוקת סחורה עבור מפעלים שונים על הנהגים להיות מצוידים ברישיונות עבודה.כעת נפרט את הרישיונות שנהג זקוק:

נהג  סמי טריילר ופול טריילר (בעלי רישיון 04):  משאיות מסוג זה מחייבות להפגין מיומנות נהיגה ברמה גבוהה וותק רב על הכביש. במסגרת התפקיד הנהג מוביל סחורות כבדות כמו למשל חומרי בניין וברזלים וכן דלק. במקרה הזה מדובר על נסיעות לטווח הארוך.

מהי סוג הסחורה אותה יש להוביל?

במסגרת חלוקת סחורה יש להביא בחשבון את סוג הסחורה אשר יש להוביל. ניתן להבחין בין ביצוע הובלה של מזון או ביצוע הובלה של ציוד מכני. היום ניתן למצוא לא מעט סחורות וכל אחת מהסחורות מצריכה להביא בחשבון תנאי אחסון שונים, הובלה מיוחדת וציוד מתאים ולכן על אנשי ההובלה להבין מהן היכולות הנדרשות והידע על מנת להוביל את הסחורה בצורה הטובה ביותר.

בדיוק בשל כך קיימת חשיבות עליונה להשקיע בבחירת חברת הובלה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום. חברה מקצועית בעלת ניסיון רב שנים תקפיד על העסקת אנשי המקצוע הטובים ביותר. בחירת חברת הובלה בעלת ניסיון רב בתחום תסייע לדעת כי הסחורה תגיע בשלום ללא כל בעיות.

5  דגשים חשובים בבחירת חברת הובלות

במידה ויש צורך בביצוע חלוקת סחורה חשוב ביותר לבחור את חברת ההובלה המתאימה ביותר. כעת נפרט לגבי פרמטרים הנחוצים בעת הבחירה אשר יסייעו לכם לבחור את החברה המתאימה והטובה ביותר.

  1. התמחות: כאשר יש צורך בחלוקה של סחורה, אי אפשר להתפשר על חברת הובלה אלא יש לבחור את החברה המקצועית והטובה ביותר. חשוב ביותר לבחור את חברת ההובלה המתקדמת ביותר בהתאם לתחום ההתמחות. בין אם מדובר על מזון או ציוד, יש לבחור את החברה המקצועית ביותר.
  2. ניסיון: חשוב ביותר לבחור חברה בעלת ניסיון רב בתחום. חברת הובלות בעלת ניסיון רב שנים בתחום תהיה חברה אשר לה ניסיון בחלוקה של סחורות. ניסיון רב שנים יסייע לחברה לשמור על הציוד ולהקפיד על רמה מקצועית של אנשי המקצוע.
  3. ביטוח: ביטוח סחורה נחשב לאחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת חברת הובלות. כל נזק ואף הנזק הקטן ביותר אשר עשוי להיגרם לסחורה עשוי לעלות לא מעט. מכאן, חשוב לתת דגש על ביטוח על מנת לא לשלם יתר על המידה. כאשר החברה תהיה בעלת ביטוח, כך תדעו כי בחרתם את החברה המתאימה ביותר.
  4. לוחות זמנים: בבחירת חברת הובלות חשוב ביותר להקפיד ולעמוד בלוחות זמנים, בייחוד במקרים בהם הסחורה מובלת למקומות רחוקים כמו למשל סחורה אשר יש להוביל ממרכז לצפון הארץ. חשוב ביותר לבחון את היכולות של חברת ההובלות לעמוד בלוחות הזמנים.
  5. רכב הובלה: הרכב בו מתבצעת ההובלה צריך להיות רכב מיועד להובלה וחלוקה של סחורה. בין אם מדובר על חלוקה של מזון, על הרכב לכלול מקפיא מתאים על מנת לאחסן את המזון טרם ההגעה למקום ההובלה. יתרה מזאת, חשוב ביותר להביא בחשבון את סוג הרכב בו החברה עושה שימוש לצורך הובלה ולוודא כי מדובר על רכב ייעודי להובלות המתאים לצרכים של קהל הלקוחות.

 לסיכומה של הובלה

במידה ויש צורך בדגשים מיוחדים במסגרת חלוקת סחורה, חשוב ביותר לדון על כך עם חברת ההובלה בשלב הראשוני ולוודא כי לחברה יש את כל הציוד המתקדם והאיכותי ביותר על מנת לענות על הדרישות ברמה הגבוהה ביותר.

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים בנושא:

הובלה

קווי חלוקה

מה חשוב לדעת על הפעלת קווי חלוקה יצרני המזון מפעילים את מערך ההפצה באמצעות קווי חלוקה. באמצעות קווי חלוקה הם דואגים להפיץ את המוצרים השונים

הובלה

חלוקת משטחים

מה כוללת חלוקת משטחים חלוקת משטחים זה עסק למומחים בלבד- חברת הובלה מקצועית אשר נחשבת אמינה ומנוסה תבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר. על כך-

רוצה לקבל הצעת מחיר

לחץ על הכפתור הבא ודבר איתנו