הובלות מקצועיות

מעבר דירה- התחלה חדשה

בתרחיש השמח- אתם עוברים לבית חלומותיכם. בתרחיש הפחות שמח- אתם חוזרים לגור עם ההורים כי אתם זוג חדש.

החיים שלנו מלאים במעברים, כל מעבר הוא התחלה חדשה שיכולה לעזור לנו להתקרב אל עצמינו ולחיות את חיינו כפי שאנחנו רוצים.

לא משנה לאן אתם עוברים – נצלו את אריזת הבית והמעבר עצמו להכיר היטב את עצמכם ולהיפטר מדברים שלא אהבתם בכם ומזיכרונות עצובים.  חשוב לוודא שהבית יהיה ארוז לפני שחברת הובלות מקצועיות מגיעה להעמיס את החפצים והזיכרונות לעבר העתיד החדש.

בכדי להקל  עליכם ועל חברת ההובלות , ריכזנו כמה טיפים שיעזרו לכם לארוז נכון יותר:

  • אמנם סיכמתם על סכום עם חברת ההובלות המקצועיות וארגז אחד נוסף לא ישנה להם, אבל הוא כן ישנה בשבילכם. אין צורך לארוז את כל הבית כמו שהוא. חפצים נושאים בחובם זיכרונות. אולי יש זיכרונות שתעדיפו לוותר עליהם? זה הזמן להיפטר מהם. ומה עם חפצים שלא בשימוש? ניתן לעשות מעשה טוב ולתרום אותם. אם הפריט או הבגד יושב אצלכם שנה ויותר ללא שימוש (ולמחמירים- שנתיים) אין טעם לשמור אותו. תפנו דברים ישנים- בשביל שיהיה מקום לדברים החדשים להיכנס.
  • ארזו נכון- חברות הובלות מקצועיות יספקו לכם ארגזים יציבים וגדולים ואף ניילון עבה ופצפצים. השתמשו בו -והרבה. כמה שחברת ההובלות תהיה מקצועית, אם לא תארזו נכון היא לא תוכל לשמור לכם על החפצים.
  • ארזו לפי נושאים. אתם יכולים לרכז את כל הבגדים של בני הבית ביחד או לפי חדרים. ארגנו לעצמכם קוד שלפיו תארזו, כך יהיה לכם קל יותר לפרוק.

אל תדחפו את הדברים הקטנים לארגזים רנדומליים-  זה מפתה, זה נראה קיצור דרך אבל לא – זה מכשול מוסווה. הדברים הקטנים האלו הם אלו- ותאשימו את מרפי- הם בדיוק החפצים  שהכי תצטרכו כשתעברו לבית החדש.

עצה- עשו ארגז לדברים הקטנים שאין לכם מושג איפה הם אמורים להיות ובדר"כ נמצאים בפינות מוזרות של הבית. מחזיק מתפוחות שאהבתם, עטים רנדומליים שאספתם מבתי מלון -הכל לארגז אחד.

  • דברים שתצטרכו לימים הראשונים של המעבר- ארזו בתיק יד או בארגז בצד. חשבו על זה כמו על טיסה לחופשה ( איזה דימוי כיפי.. עכשיו לנחות למציאות) במקום לפתוח מספר ארזים כדי להוציא את הספל, קפה הנס, והסוכר פשוט הכינו ארגז ערכת חירום לימים הראשונים שבו תמצאו כל מה שאתם צריכים- עד שתפרקו את הארגזים.

ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיאפשרו לכם לארוז נכון יותר ועל הדרך להתארגן .זכרו כל מה שישן, שבור, מעורר זיכרונות רעים וחסר שימוש- זה הזמן להשאיר מאחור ביחד עם המעבר. בצורה זו תוכלו להיות מוכנים כשחברת הובלות מקצועיות תבוא להעמיס את החפצים שלכם ותוכלו להנחות אותם אילו ארזים להעמיס קודם ומה שביר .

הובלות מקצועיות ישמרו על החפצים שלכם ואף ירכיבו את הריהוט מחדש בדירה החדשה. זו הסיבה שעליהם לבחור בחברת הובלות אדיבה מספיק-לכל המשוגעים הקטנים של איזה ארגז שביר ואיך להחזיק אותו, מקצועית מספיק- שתדע להוביל את מוצרי החשמל והרהיטים ולוודא שהם לא נפגעים ואמינה- שתוכלו לסמוך עליה שתגיע בזמן ותספק לכם את חומרי אריזה איכותיים.

חברת ההובלה שקיבלה מאה אחוז פידבק חיובי בשלושת הפרמטרים האלו היא פרפקטו הובלות. חברת הובלה עם ניסיון של 18 שנה בהובלות של דירות בגדלים שונים לכל חלקי הארץ. מלבד הובלות תוכלו למצוא אצלם שירותי אריזה , פירוק והרכבה ועבודות מינוף.

התקשרו כבר עכשיו לשיחה אחד על אחד בה תתרשמו מהצוות המקצועי ומהשירות של פרפקטו הובלות.

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים בנושא:

הובלה

קווי חלוקה

מה חשוב לדעת על הפעלת קווי חלוקה יצרני המזון מפעילים את מערך ההפצה באמצעות קווי חלוקה. באמצעות קווי חלוקה הם דואגים להפיץ את המוצרים השונים

הובלה

חלוקת משטחים

מה כוללת חלוקת משטחים חלוקת משטחים זה עסק למומחים בלבד- חברת הובלה מקצועית אשר נחשבת אמינה ומנוסה תבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר. על כך-

רוצה לקבל הצעת מחיר

לחץ על הכפתור הבא ודבר איתנו