הובלות כרמיאל

חברת הובלה שחושבת מחוץ לקופסה

עולם ההובלות לא מרובע כמו שהיה בעבר, למרות שעדיין הכל בקופסאות. היום תוכלו לבחור את ההובלה שמתאימה לכם בלי לבזבז כסף מיותר על שירותים נלווים שאתם בכלל לא צריכים.

יש מספר הובלות -הובלות סטנדרטיות לדירת מגורים, למשרדים, הובלות לחפצים כבדים במיוחד ואף הובלות מיוחדות למעט חפצים. כמו כן יש שירותים נלווים כגון פירוק והרכבה, שירותי אריזת הבית וביטוח. נפרט על כל סוג הובלה ושירות כדי שתוכלו לבחור בדיוק את סוג ההובלה שאתם צריכים.

סוגי ההובלות השונות המוצעות כיום:

  • הובלות סטנדרטיות: העברת דירות ומשרדים, אין צורך לפרט משום שסוג זה מוכר. אולם, מה ניתן לעשות אם יש לכם פסנתר כנף שאתם מעוניינים להוציא מהקומה ה- 14במגדל יוקרה? כאן יתאים לכם סוג הובלות אחר כמפורט בסעיף הבא.
  • הובלות עם עבודות מינוף– לכל החפצים והרהיטים שאי אפשר לסחוב על הגב או במעלית יש שירותי מינוף שיקלו על העבודה.אם אינכם בטוחים אם הרהיטים שברשותכם זקוקים למינוף מיוחד- בדיוק בשביל זה נמצאת חברת ההובלות, ששולחת איש צוות שמגיע אליכם לבית בכדי לתת הערכת מחיר לאחר בדיקה בפועל של כמות החפצים, הרהיטים וגודלם.

הובלות כרמיאל על הדרך- מה אם אתם צריכים להעביר רק כמה ארגזים, מהבית אל דירת הסטודנט החדשה ליד אוניברסיטת בן גוריון? תשמחו לדעת שאין צורך לשלם על הובלה מלאה וגם לא צריך להתפשר ולהעביר את הבית בחלקים כל שבוע…בהובלות כרמיאל על הדרך הכוונה שאתם תופסים טרמפ על משאית הובלות שחוזרת בדיוק לכיוון והיא ריקה למשל, או שבמשאית שמרכזת כמה הובלות קטנות. הובלה זו תחסוך מכם את הצורך להיסחב עם מלא חפצים ברכבת ישראל ותחסוך לכם כסף שכן תשלמו מחיר נמוך בהרבה ולא מחיר על הובלה מלאה.

שירותים נוספים שחברת ההובלה יכולה להציע:

שירותי פירוק והרכבה – חשוב במיוחד למי שבעל רהיטים ומתכנן לקחת איתו את הרהיטים. במקום לבצע זאת לבד במסגרת שפץ ביתך, רוב חברות ההובלה מציעות שירותי פירוק והרכבה.בצורה זו חוסכים תיאום עם בעל מקצוע נוסף להרכבת הרהיטים בדירה החדשה. ואם אין לכם רהיטים? זה שירות נוסף שניתן להוסיף במקרה הצורך ואינו חלק מחבילת ההובלה הבסיסית.

שירותי אריזה– אם חשקה נפשכם במישהו שיושיט יד ויארוז את הבית, ישנן חברות הובלה אשר מציעות שירותי אריזה מלאים לכל תכולת הבית.

שירותי ביטוח– נחמד לדעת שמי שמוביל את החפצים שלכם מחויב גם לשמור עליהם בשבע עיניים. כאשר חברת ההובלות מציעה שירותי ביטוח, היא יודעת שהצוות שלה מספיק מוכשר ומקצועי ויוכל לבצע את ההובלה, העמסה והפריקה בצורה שלא תפגע בחפצים וברהיטים. בנוסף הובלות כרמיאל שמציאות שירותי ביטוח נותנות לכם 'אבא ואמא' למקרה ומשהו יגרם לרהיטים בגלל המובילים.

נשמע טוב, אבל אין חברת הובלות בכרמיאל שיכולה להציע את כל זה.

האמת- שיש. חברת פרפקטו הובלות מבצעת הובלות מזה 18 שנה. החברה מבצעת הובלות בכל רחבי הארץ, כולל הובלות בכרמיאל.  עם השנים בעלי החברה נוכחו לדעת שיש סוגים שונים של אנשים וכל אחד מחפש הובלה אחרת. בנוסף, יש אנשים שצריכים שירותים נלווים שלא הוגן לחייב את כולם עבורם, ולכן פרפקטו הובלות בחרה להציע חבילות הובלות כרמיאל המורכבות לפי צורכי הלקוח.

בפרפקטו הובלות תקבלו יעוץ מה סוג ההובלה המומלץ בהתאם לכמות החפצים והרהיטים ותקבלו הצעות מחיר שונות עם השירותים השונים- כך תבחרו את השירות שאתם באמת צריכים, ולא תשלמו על שירותים נוספים שנשמעים מצוין על הנייר אך בפועל חסרי שימוש עבורכם.

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים בנושא:

הובלה

קווי חלוקה

מה חשוב לדעת על הפעלת קווי חלוקה יצרני המזון מפעילים את מערך ההפצה באמצעות קווי חלוקה. באמצעות קווי חלוקה הם דואגים להפיץ את המוצרים השונים

הובלה

חלוקת משטחים

מה כוללת חלוקת משטחים חלוקת משטחים זה עסק למומחים בלבד- חברת הובלה מקצועית אשר נחשבת אמינה ומנוסה תבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר. על כך-

רוצה לקבל הצעת מחיר

לחץ על הכפתור הבא ודבר איתנו