הובלות בקצירין

להעביר דירה בלי לשבור כלום

מובילים הם לא סתם אנשים שביקשתם מהם לעזור בהעברת כמה חפצים, אלא בעלי מקצוע.

אם אתם צריכים להעביר ארגז כלי אוכל וכמה תיקי בגדים של סטודנטים פשוט תעמיסו אותם על רכב ותיסעו. אבל כאשר מדובר בתכולת דירה שלמה, כולל פירוק והרכבה מחדש- כאן יש צורך לפנות למובילים.

לקראת ההובלה תארזו את כל הבית בארגזים. הריהוט זהו הדבר היחיד שתשאירו לידי המובילים- ואלו בתורם יפרקו וירכיבו אותו מחדש בדירה החדשה. מוביל לא מספיק מקצועי עלול להרכיב לא נכון את הארון למשל או את מסגרת המיטה ולגרום לרהיטים היקרים שקניתם להיהרס.

אלו פרמטרים כדאי לקחת בחשבון כשבוחרים חברת הובלות?

כאשר אתם בוחרים חברת הובלות קצרין, מחיר הוא לא הפרמטר.מדובר בהוצאה שיכולה להשתנות מכמה מאות שקלים להובלה בתוך העיר, ועד ל- 2500  ש"ח ויותר להובלה בין עירונית. אולם, כששאלתי את אחותי מדוע היא סגרה על חברת הובלה שלוקחת כמעט 700 ש"ח יותר, היא הסבה את תשומת ליבי לכמה פרמטרים:

  • חברת ההובלה סיפקה בעצמה ניילון אטום ועבה לעטיפת הרהיטים וניילון פצפצים, דבר שחסך עלויות כספיות והתרוצצות בין חנויות בחיפוש אחר ניילון עבה מספיק. בנוסף, הם לא נאלצו לעטוף לבד את הספה למשל, אלא קיבלו עזרה מחברת ההובלות.
  • חברת ההובלה סיפקה ארגזי אחסון בעצמה, אותם היה צריך להחזיר לאחר מכן. הארגזים היו גדולים, נקיים ויציבים בהרבה מהארגזים שמוצאים מאחורי חנויות מזון. ושוב, גם כאן נחסך זמן רב בחיפוש אחר ארגזים וכתיבת פוסטים נואשים בקבוצה בפייסבוק אם מישהו מצא ארגזים ריקים.
  • הפרמטר החשוב ביותר: הם העבירו איתם בעבר וידעו שניתן לסמוך על חברת ההובלה שתרכיב כראוי את הרהיטים. בעצם, חברת ההובלה הייתה כל כך מקצועיות שהצליחה להרכיב מחדש דלת ארון שיצאה לגמרי מהפינים שלה -ארון שבכלל חשבו לזרוק.
  • ניתן לסמוך על חברת ההובלה שתגיע בשעה שנקבעה ותעבוד כיאות.

אלו ארבעת הפרמטרים העיקריים שיש לבדוק בהובלות קצרין ורק לאחר מכן מגיע המחיר. את השניים הראשונים ניתן לברר בשיחת טלפון פשוטה, אולם השניים האחרונים יצריכו ממכם לחפש המלצות להובלות קצירין.

באתר האינטרנט החברה יכולה לפרסם הבטחות, כדי לגלות מה עומד מאחורי ההבטחות שימו לב אם יש פרטי התקשרות גלויים באתר- דבר המרמז של שקיפות מול הלקוח ואמינות, אם החברה זמינה בטלפון וקל ליצור עמה קשר ומה הרושם שלכם מהשיחה הראשונה .

זכרו, חוות דעת באינטרנט לא מהימנות במאת האחוזים במיוחד משום לא כל הלקוחות רושמים ביקורות ולכן אין אן מדגם מייצג. נסו להיעזר בחברים או בקבוצות וואצטאפ שכונתיות שתוכלו לקבל מהם המלצה בצורה אישית.

אם מצאתם חברת הובלה שעומדת בכל הסטנדרטים הרצויים, הובלתם איתה ואתם מאה אחוז מרוצים -שמרו את המספר שלה- לדירה הבא או להמלצה לחברים.  זכרו שכל שעה שאתם מחפשים אחר חברת הובלה זו שעה שיכולתם להיות עם בן/בת הזוג, עם הילדים או לראות את הפרק החדש של המפץ הגדול. חבל לבזבז את זה על שיטוטים באינטרנט גם אם זה אומר שנתקלתם בחברה מעט יותר יקרה מהאחרות. ואגב, סביר להניח שהיא יקרה יותר כי היא טובה יותר.

פרפקטו הובלות מבצעים הובלות בכל חלקי הארץ. הניסיון שלהם- חמש עשרה שנה של הובלות הופך אותם למומחים בתחום. בנוסף, פרפקטו הובלות מציעים ביטוח מלא כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהרכוש שלכם נמצא בידי אנשים מקצועיים.

מתלבטים איזו חברת הובלה לסגור? התקשרו לפרפקטו הובלות והתרשמו מהאדיבות ומקצועיות הצוות,וקבלו מידע נוסף שיעזור בהחלטה.

שתף את המאמר

מאמרים נוספים בנושא:

הובלה

קווי חלוקה

מה חשוב לדעת על הפעלת קווי חלוקה יצרני המזון מפעילים את מערך ההפצה באמצעות קווי חלוקה. באמצעות קווי חלוקה הם דואגים להפיץ את המוצרים השונים

הובלה

חלוקת משטחים

מה כוללת חלוקת משטחים חלוקת משטחים זה עסק למומחים בלבד- חברת הובלה מקצועית אשר נחשבת אמינה ומנוסה תבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר. על כך-

רוצה לקבל הצעת מחיר

לחץ על הכפתור הבא ודבר איתנו