הובלות בגולן

להעביר דירה ברוגע- חלום או מציאות?

בית שגרתם בו שנים הספיק לצבור לא מעט חפצים. מפתיע כמה חפצים נכנסים למספר ארונות. פתאום אתם מגלים כמה כלי אוכל סגורים יש לכם, כמה שמיכות … ואת כל זה אתם אמורים לארוז בעצמכם ולדאוג שיועבר לבית החדש??

קחו נשימה, ואחת עמוקה. אתם לא לבד בעסק הזה של ההובלות. אתם עובדים בצמוד לחברת ההובלות בגולן/ ברמת הגולן ופועלים כצוות.

אפשר להכניס את כל מעבר הדירה לכמה שלבים פשוטים:

  1. לאחר שבחרתם חברת הובלות בגולן/ברמת הגולן שעונה על הצרכים שלכם מבחינת סטנדרטים של אדיבות, אמינות ומקצועיות הגיע הזמן לסגור על המחיר .
  1. רצוי לתאם עם נציג חברת ההובלות שיגיע אליכם לבית. אם הדבר לא מתאפשר, תארו לחברה, או למספר החברות שאתם מתלבטים ביניהן את תכולת הבית- אם יש צורך צלמו או מדדו רהיטים וקבלו הצעת מחיר מתאימה. אם חברת ההובלות בגולן/ ברמת הגולן מספקת לכם ארגזים לאריזה -נצלו את ההזדמנות שאיש צוות מחברת ההובלות יעלה לביתכם ויראה בדיוק מה אתם מתכננים להוביל.
  1. סגרו מראש את המחירים לגבי פירוק והרכבת רהיטים וכן אם צריך שירותי מינוף שונים. אל תשאירו הפתעות לסוף- זה סוג ההפתעות הפחות נעימות לגלות. התעקשו על הזמנת עבודה חתומה עם מחיר הכתוב בהזמנה, כך לא יוכלו לטעון שההובלה הייתה עמוסה משציפו ולהעלות לכם את המחיר.
  1. תאמו דד ליין ליום ההובלה שיהיה לכם נוח לעמוד בו, אל תקבעו לשעות הבוקר המוקדמות כדי לנצל את כל היום, אם אתם יודעים שבשעות הבוקר אתם צריכים לשלוח את הילדים לבית הספר או שאלו שעות ששאר הבית מתעורר ויש בלאגן. תאמו לשעה שתוכלו לעמוד בה, אל תדאגו לחברת ההובלות- היא תתאים את עצמה אליכם.
  1. תאמו מראש מועד עם חברות האינטרנט והטלוויזיה השונות לחיבור מחדש . אם נוח לכם ביום ההובלה עצמו או יום למחרת – רצוי לתאם זאת מראש ולא מהרגע לרגע.
  1. ודאו את הדברים הקטנים: צלמו את הסעיף הזה והבא אחריו בפלאפון ועברו עליו יום לפני מועד ההובלה. ודאו כי צוות ההובלה יודע את הכתובת ואיך להגיע, שלא תמתינו לו שעה בבוקר כאשר הוא מחפש את הכתובת. ודאו שהארגזים סגורים היטב ומסומן איזה צד פונה כלפי מעלה וכן שארגזים שבירים מסומנים במדבקת שביר בולטת, ודאו כי יש אור בחדר המדרגות. הכינו בקבוקי מים/ שתיה קלה לכם ולמובילים בחוץ.
  1. ודאו את הדברים הקטנים 2: ליום ההובלה – לאחר סיום העמסת כל החפצים בבית, ערכו סיור פרידה, היפרדו מהבית ומהזיכרונות וגם וודאו שלא שכחתם כלום- שום מפצל לא נשאר מאחור, שום כבל ראוטר לא נשאר עזוב, כבו אורות וסגרו חלונות/ רשתות שלא יכנסו חרקים, קחו מונים של המים, החשמל והגז- פשוט צלמו את המונים בפלאפון זה הכי נוח ואם יש לכם אנדרואיד גוגל גם תבצע גיבוי אוטומטי עבורכם.

ברגע שבחרתם חברת הובלות שאתם יכולים לסמוך עליה, לא תצטרכו לפקח בשבע עיניים על המובילים שהם מובילים כראוי – גם אם אתם קצת לחוצים וחוששים מההובלה. זו הסיבה שכדאי לבחור בחברת הובלה עם וותק רב, כדוגמת פרפקטו הובלות שקיימת כבר 18 שנים.בפרפקטו הובלות תוכלו ליהנות משירות אדיב, מקצועי ואמין.

במקום להמשיך לחשוש מההובלה ומהמעבר הצפוי, תנו לאחרים להרגיע אתכם במקצועיות ובאמינות שלהם -התקשרו לפרפקטו הובלות לקבל מידע נוסף על שירותי הובלות בגולן/רמת הגולן וקבלת הצעת מחיר .

שתף את המאמר

מאמרים נוספים בנושא:

הובלה

קווי חלוקה

מה חשוב לדעת על הפעלת קווי חלוקה יצרני המזון מפעילים את מערך ההפצה באמצעות קווי חלוקה. באמצעות קווי חלוקה הם דואגים להפיץ את המוצרים השונים

הובלה

חלוקת משטחים

מה כוללת חלוקת משטחים חלוקת משטחים זה עסק למומחים בלבד- חברת הובלה מקצועית אשר נחשבת אמינה ומנוסה תבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר. על כך-

רוצה לקבל הצעת מחיר

לחץ על הכפתור הבא ודבר איתנו