הובלה בקירור

כל הפרטים על הובלה בקירור

הובלה בקירור נחשבת חיונית במיוחד על מנת לשמור על המזון בקירור. באמצעות ההובלה ניתן למנוע נזקים לבני אדם הזקוקים למזון. בדיוק בשל כך, חשוב ביותר לבחור חברת הובלות מקצועית- על כך בכתבה הבאה.

מי רשאי להוביל מזון בקירור?

הובלה בקירור נחשבת חיונית על מנת לשמור על המצב הבריאותי של אנשים הזקוקים למזון וצריכים לקבל את המזון בטמפרטורה המתאימה ביותר. בדיוק בשל כך, לא כל אחד רשאי לבצע הובלה מסוג זה. רק חברות אשר להן רישיונות מסוימים רשאים לבצע את ההובלה. כעת נפרט באילו רישיונות יש צורך:

  • רישיון של הרשות המקומית
  • רישיון הובלה בקירור
  • אישור על בדיקת כיול שנתית

שימו לב, בבחירת חברת הובלות מקצועית חשוב ביותר לוודא כי מדובר על חברה אשר לה יש את כל הרישיונות הדרושים לביצוע ההובלה על הצד הטוב ביותר.

מהי הטמפרטורה המתאימה לביצוע הובלה בקירור?

בעת הובלה בקירור חשוב ביותר להקפיד על הובלה בקירור. ישנם מוצרים שזקוקים לטמפרטורה מסוימת על מנת לשמור על תקינות. מכאן, יש חשיבות רבה להקפיד על הטמפרטורה המדויקת בעת ההובלה.

הובלת מוצרי מזון: הובלה של מוצרי מזון תתבצע בהתאם לדרישה של משרד הבריאות תוך הקפדה על טמפרטורה של מינוס 20 מעלות.

הובלת ביצים: הובלה של ביצים תתבצע בטמפרטורה של עד 20 מעלות.

הובלה של בשר בקר מיושן: הובלה של בשר בקר מיושן תתבצע בטמפרטורה של 0 עד 40 מעלות.

משאית ההובלה: על מנת להוביל את המוצרים השונים על המשאית לכלול מד חום רושם על מנת להקפיד כי ההובלה תתבצע בהתאם לטמפרטורה הדרושה.

מי זקוק להובלה בקירור?

לשאלה מי זקוק להובלה בקירור התשובה היא מגוונת:

  • רשתות שיווק
  • חקלאים
  • חברות מזון
  • חברות קייטרינג

ועוד מגוון רחב של חברות ועסקים הנדרשים לשם שינוע הסחורה להשתמש בשירותינו להובלה בקירור.

האם יש  קריטריונים הדרושים לביצוע הובלה בקירור?

על מנת לבצע הובלה בקירור יש לעמוד בקריטריונים שונים וכעת נפרט את הקריטריונים:

עמידה בתו תקן: לפי החוקים של מדינת ישראל, חשוב ביותר לעמוד בתו תקן אשר מספרו 1291- הובלה של מוצרי מזון בטמפרטורה מבוקרת.

ציוד מתאים: חשוב ביותר לוודא כי החברה מקצועית ותעשה שימוש בציוד מתאים. חשוב ביותר לוודא כי החברה מצוידת בציוד מתאים החל מנקודת היציאה ועד נקודת היעד.

בבחירת חברת  הובלה חשוב ביותר להקפיד על קריטריונים הנ"ל על מנת לוודא כי ההובלה תתבצע בצורה הטובה ביותר ללא כל בעיות תוך שימוש בציוד מתאים. ללא ציוד מתאים וללא עמידה בתו תקן יהיה קושי רב לבצע את ההובלה בצורה טובה ואיכותית.

מהי העלות של הובלה מסוג זה?

במידה וברצונכם לבצע הובלה מסוג זה, הרי עולה השאלה כמה זה יעלה לכם- האם מדובר על הובלה יקרה או שמא האם מדובר על הובלה במחירים נוחים?

לגבי העלות, אין מדובר על עלות קבועה אלא העלות נקבעת בהתאם לקריטריונים שונים אשר נפרט כעת:

מרחק מנקודה אחת לאחרת: העלות בגין הובלה בקירור תקבע בהתאם למרחק בין נקודה אחת לנקודה אחרת.

סוג של סחורה: נוסף על זאת, העלות תקבע בהתאם לסוג הסחורה אשר יש להוביל בהקפאה.

רגישות המזון: האם מדובר במזון אשר יש להקפיד על טמפרטורה מסוימת במסגרת ההובלה.

נדגיש כי המחיר אינו זהה אלא משתנה בהתאם לפרמטרים השונים. בעת חיפוש הובלה מסוג זה חשוב ביותר להקפיד על שיחה מקדימה עם החברה על מנת לבחון את המחירים השונים ולוודא כי מדובר על מחירים מקובלים בשוק. כאשר חברה מציעה לכם מחירים גבוהים יתר על המידה, הרי הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה.

שתף את המאמר

מאמרים נוספים בנושא:

הובלה

קווי חלוקה

מה חשוב לדעת על הפעלת קווי חלוקה יצרני המזון מפעילים את מערך ההפצה באמצעות קווי חלוקה. באמצעות קווי חלוקה הם דואגים להפיץ את המוצרים השונים

הובלה

חלוקת משטחים

מה כוללת חלוקת משטחים חלוקת משטחים זה עסק למומחים בלבד- חברת הובלה מקצועית אשר נחשבת אמינה ומנוסה תבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר. על כך-

רוצה לקבל הצעת מחיר

לחץ על הכפתור הבא ודבר איתנו