הובלה בהקפאה

ישנם מקרים בהם יש צורך להוביל מוצרים בהקפאה. במקרים מהסוג הזה קיימת חשיבות עליונה לוודא כי חברת ההובלה מתמחה בהובלות מיוחדות כמו ההובלה הנ"ל. כל הפרטים- בכתבה הבאה.

מובילים בהקפאה זה לא רק גלידות

הובלה בהקפאה איננה כוללת אך ורק גלידות אלא גם מוצרים שונים אשר יש להוביל בהקפאה במטרה להגיע ליעד המבוקש.לעיתים מדובר על מוצרים הכוללים ציוד של מעהדה הדורשים קירור כמו למשל ציוד רפואי וציוד מזון קפוא. חברת הובלות מקצועית אשר לה מוניטין רב בתחום תבצע את ההובלה על הצד הטוב ביותר ותאפשר לדעת כי המוצרים הגיעו בבטחם.

חברה מקצועית תחזיק ציוד מיוחד להובלה בהקפאה

על מנת לבצע הובלה בהקפאה בצורה מקצועית ביותר, חברה תחזיק ברשותה ציוד מתאים הנועד במשימות מהסוג הזה.

פוליסת ביטוח: על מנת להוביל ציוד בקירור חברת הובלה מקצועית תקפיד על פוליסת ביטוח ייחודית אשר תבטיח הגנה במקרה של נזקים העשויים להיגרם למטענים. הנזקים עשוים להיות כתוצאה מתאונות דרכים בהן מעורב הרכב ועד תקלות במערכת הקירור.

הסכם הובלה: חברת הובלה מקצועית תקפיד לערוך הסכם הובלה בינה ובין הלקוחות אשר יכלול את הסעיפים השונים כמו למשל עלויות, תנאי תשלום ועוד. באמצעות הסכם הובלה חתום וכתוב בו מפורטים הסעיפים השונים ניתן לבצע את ההובלה בצורה מקצועית תוך הקפדה על כל הפרטים.

רמת תחזוקה גבוהה: החברה תקפיד על רמת תחזוקה גבוהה במיוחד. רגע לפני היציאה לשטח הנהגים יבדקו כי הכל כשורה והם יכולים לצאת לשטח בצורה טובה ומקצועית. חברה מקצועית תעסיק נהגים אשר עברו הכשרה רבה ויש ביכולתם לבחון את הציוד רגע לפני היציאה לדרך.

הקפדה על תנאים סניטריים: כאשר מדובר על הובלה של מזון ההובלה תתבצע בתנאים סניטריים במטרה למנוע זיהום ותקלות. הקפדה על תנאים סניטריים תאפשר לדעת כי ההובלה תתבצע תוך הקפדה על שינוע מזון בצורה הטובה ביותר.

חשיבותה של תוכנית הובלה

על מנת להוביל את המוצרים בקירור בצורה הטובה ביותר חשוב ביותר לבצע תוכנית הובלה מסודרת אשר באמצעותה ניתן להוביל את הסחורה בבטחה. באמצעות תוכנית הובלה ניתן להוביל את המוצרים השונים בבטחה ללא כל חשש מפני תקלות במסגרת ההובלה. חברת הובלה מקצועית תבנה תוכנית הובלה מדויקת על מנת לסייע לקהל הלקוחות לעבור את ההובלה בשלום.

הובלה בינונית או גדולה

חברת הובלה מקצועית תדע לבצע הובלה בהקפאה בסדר גודל קטן או בינוני עבור קהל הלקוחות.  לצורך כך החברה תקים תשתיות באתרים כוללות בין היתר מחסני קירור וציוד מיוחד המיועד לפריקה ואחסון של מוצרים. בין אם מדובר על הובלה בינונית או גדולה, חברת הובלות מקצועית תבצע הובלות מורכבות ורחוקות עשויות להימשך מספר ימים בהצלחה רבה.

3 פרמטרים חשובים במסגרת הובלות בהקפאה

במקרה של הובלה בהקפאה אין מדובר על הובלות רגילות ולכן  חשוב ביותר להסתייע בשירותי חברת הובלות מקצועית אשר לה תשתיות מתאימות וניסיון רב שנים בהובלות.ישנם מספר פרמטרים חשובים שאסור לפספס במסגרת בחירת חברת הובלות מתאימה. חברת הובלות מקצועית תקפיד על הפרמטרים השונים וכך תדעו כי בחרתם את החברה המתאימה ביותר.

מקצועיות: חברת הובלות תקפיד על מקצועיות רבה תוך בחינת פתרונות מתאימים לכל צורך. המקצועיות של החברה תבוא לידי ביטוי במתן פתרונות מקיפים לכלל הלקוחות, בין אם מדובר על הובלה גדולה או בין אם מדובר על הובלה בינונית.

עמידה בלוחות זמנים: נוסף על זאת, חברת הובלות מקצועית תקפיד על עמידה בלוחות זמנים.

כלים מתאימים: חברה מקצועית תקפיד על שימוש בכלים מתאימים להובלה תוך בחינת כלים חדשים.

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים בנושא:

הובלה

קווי חלוקה

מה חשוב לדעת על הפעלת קווי חלוקה יצרני המזון מפעילים את מערך ההפצה באמצעות קווי חלוקה. באמצעות קווי חלוקה הם דואגים להפיץ את המוצרים השונים

הובלה

חלוקת משטחים

מה כוללת חלוקת משטחים חלוקת משטחים זה עסק למומחים בלבד- חברת הובלה מקצועית אשר נחשבת אמינה ומנוסה תבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר. על כך-

רוצה לקבל הצעת מחיר

לחץ על הכפתור הבא ודבר איתנו